Drzwi wewnętrzne bezprzylgowe - Sob-Drew

Drzwi wewnętrzne bezprzylgowe

Z remontem domu lub mieszkania wiąże się wybór sposobu wykończenia pomieszczeń. Ich najważniejszym elementem są skrzydła drzwiowe, od których zależy ostateczny wygląd wnętrza. Jeśli zależy Ci na minimalistycznym efekcie, to odpowiednie będą dla Ciebie drzwi wewnętrzne bezprzylgowe. Wyróżniają się one brakiem widocznego felcu — funkcję tę przejęła ościeżnica z frezem na tyle głębokim, że mieści ona całe skrzydło mające przekrój prostokąta i pozbawione wcięć.

W efekcie ościeżnica i skrzydło licują się po zamknięciu, co oznacza, że znajdują się na jednej płaszczyźnie. Przekrój prostokąta i brak jakichkolwiek wcięć sprawiają, że drzwi bezprzylgowe wydają się o wiele bardziej jednolite, co świetnie wpasowuje się w ramy minimalistycznego stylu. W nim stawia się również na stonowane barwy, dlatego naszym klientom najbardziej polecamy skrzydła białe, które optycznie powiększają przestrzeń — sypialnie, łazienki, kuchnie i pomieszczenia użytkowe.

Drzwi bezprzylgowe o jasnej kolorystyce

W jakich barwach jesteśmy w stanie zaprojektować drzwi bezprzylgowe? Białe kolory są najpopularniejsze, ponieważ mają zdolność optycznego powiększania pomieszczeń, co jest szczególnie istotne w mniejszych przestrzeniach. Co więcej, jednolite skrzydła o jasnym odcieniu i przekroju prostokąta skutecznie podkreślają inne elementy wystroju wnętrza, takie jak:

• kolorowe ściany,

• meble,

• dekoracje.

Ostateczny wybór zależy od indywidualnych preferencji naszych klientów oraz ogólnej koncepcji aranżacyjnej danego pomieszczenia.

Drzwi bezprzylgowe – projekt dopasowany do Twoich potrzeb

Skrzydło nie posiada żadnych wcięć i ma przekrój prostokąta. Po zamknięciu całość tworzy gładką powierzchnię, ale widoczną tylko po stronie otwierania drzwi. Dlatego modele bezprzylgowe wymagają jak najlepszego wykonania — równych szczelin oraz idealnie dopasowanej płaszczyzny skrzydła względem ościeżnicy. W Sob-Drew dostosujemy rozwiązania do Twoich potrzeb i specyfiki przestrzeni. Wyróżniają nas precyzja i jakość wykonania. Szczególnie polecamy Ci wersje w kolorze białym, które są efektywne zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Skontaktuj się z nami już teraz!

Drzwi bezprzylgowe

Zobacz nasza ofertę

Precyzyjne, kunsztowne wykonanie oraz komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Schody drewniane Sprawdź
Ekspozycja Sprawdź
Chciałbyś dowiedzieć się więcej o schodach?Oddzwonimy do Ciebie i powiemy jak wygląda proces zamawiania schodów, jak dobrać je do swoich wymagań i ile to kosztuje.

    Nasz katalog