Drzwi bezprzylgowe rewersyjne - Sob-Drew

Drzwi bezprzylgowe rewersyjne

Pragniemy spełnić oczekiwania każdego klienta, oferując nowoczesne rozwiązania. Jednym z nich są bezprzylgowe drzwi rewersyjne, w których skrzydła i opaski ościeżnicy licują się, co tworzy jedną, elegancką płaszczyznę. Jednak w odróżnieniu od standardowych modeli, w ich przypadku jednolity wygląd występuje po obu stronach — zarówno podczas otwierania skrzydła do wewnątrz pokoju, jak i na korytarz. Wersje z odwrotną przylgą zapewniają zatem najwyższą estetyką i harmonijność — bez żadnych różnic w wyglądzie.

Zalety bezprzylgowych drzwi rewersyjnych

Oprócz estetyki największą zaletą zastosowania bezprzylgowych drzwi rewersyjnych jest oszczędność miejsca. Oznacza to, że skrzydło otwierające się „na ościeżnicę” nie zajmuje przesadnie dużo przestrzeni, co jest doskonałym rozwiązaniem zwłaszcza w niewielkich mieszkaniach i mniejszych apartamentach, gdzie każdy dostępny centymetr jest niezwykle ważny. Warto zamontować je w długich przedpokojach, w których masz dostęp do kilku pomieszczeń. Efekt będzie elegancki i spójny z aranżacją korytarza.

Drzwi bezprzylgowe rewersyjne – do stylów nowoczesnych i klasycznych

W obecnych czasach popularne jest projektowanie i wykańczanie pomieszczeń zgodnie z zasadami minimalizmu i prostoty. Dzięki swojemu spójnemu wyglądowi i wyjątkowej estetyce, drzwi bezprzylgowe rewersyjne idealnie wpisują się w ten trend. Nic zatem dziwnego, że są one obowiązkowe w pomieszczeniach urządzonych w stylach:
• minimalistycznych,
• klasycznych,
• tradycyjnych.

Tak dużą różnorodność zapewniamy my – specjaliści z firmy Sob-Drew. Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem w pracy z drewnem oraz wysokim poziomem precyzji. Ponadto posiadamy nowocześnie wyposażoną pracownię. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaprojektować skrzydła zgodnie z Twoimi indywidualnymi preferencjami i specyfiką danego pomieszczenia. Na etapie projektowania dobierzemy odpowiedni rozmiar, materiał i kolor bezprzylgowych drzwi rewersyjnych.

Skorzystaj z usług firmy Sob-Drew

Chcesz skorzystać z naszych usług? Nie czekaj i skontaktuj się z naszym profesjonalnym zespołem. Zadbamy, by Twoje mieszkanie zyskało wyjątkowego charakteru – tak, jak na to zasługujesz!

Zobacz nasza ofertę

Precyzyjne, kunsztowne wykonanie oraz komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Schody drewniane Sprawdź
Ekspozycja Sprawdź
Chciałbyś dowiedzieć się więcej o schodach?Oddzwonimy do Ciebie i powiemy jak wygląda proces zamawiania schodów, jak dobrać je do swoich wymagań i ile to kosztuje.

    Nasz katalog