Drzwi bezprzylgowe rewersyjne z ościeżnicą - Sob-Drew

Drzwi bezprzylgowe rewersyjne z ościeżnicą

Remontujesz lub wykańczasz domowe wnętrze zgodnie ze stylem nowoczesnym? Jeżeli tak, to odpowiednie dla Ciebie będą eleganckie drzwi bezprzylgowe z ościeżnicą — komplet składający się z dopasowanej ramy i skrzydła, które tworzą spójną, jednolitą powierzchnię. W jaki sposób? Brak widocznych zawiasów oraz charakterystycznego elementu wystającego poza framugę sprawia, że po zamknięciu, skrzydło idealnie przylega do futryny, co podkreśla wyjątkowy charakter wnętrz minimalistycznych i industrialnych — pokojów użytkowych, kuchni oraz sypialni.

Drzwi bezprzylgowe z ościeżnicą — wyjątkowy model do wyjątkowych wnętrz

Każdy projekt dopasowujemy do indywidualnych upodobań i wymagań naszych klientów. Drzwi bezprzylgowe w komplecie z ościeżnicą są tworzone z zachowaniem wszelkich standardów jakościowych. Jesteśmy zespołem mającym wieloletnie doświadczenie w obróbce drewna. Bazujemy na szlachetnych, naturalnych materiałach i posiadamy nowocześnie wyposażoną pracownię. W zależności od preferencji skrzydła mogą zostać oszklone i wyposażone w zwykły zamek magnetyczny, z blokadą łazienkową lub dostosowane pod wkładkę patentową.

Do nowoczesnych drzwi bezprzylgowych dołączamy regulowaną ościeżnicę dopasowaną do grubości muru, co zapewnia o wiele lepszy efekt wizualny. W odróżnieniu od modeli stałych wersje regulowane są również o wiele łatwiejsze w montażu. Pozwala to na pewną elastyczność w dopasowywaniu skrzydeł. To także większa trwałość i stabilność, ponieważ z łatwością można skorygować ewentualne odchylenia i nierówności — zwłaszcza w przypadku niestandardowych parametrów ścian.

Wybierz drzwi bezprzylgowe w komplecie z ościeżnicą

Biorąc pod uwagę powyższe czynniki, nie powinno dziwić, że drzwi bezprzylgowe w komplecie z ościeżnicą są jednym z najczęstszych wyborów do nowoczesnych domów i mieszkań. Brak przylgi oznacza też, że skrzydła są mniej podatne na uszkodzenia mechaniczne i łatwiejsze w utrzymaniu w czystości. Oprócz tego pozwalają skutecznie ograniczyć hałas. Warto jednak zadbać o możliwie jak najwyższą jakość, aby zamontowany model służył Ci jak najdłużej. Postaw na profesjonalistów i skorzystaj z usług naszej firmy. Zapraszamy do kontaktu!

Drzwi przylgowe

Zobacz nasza ofertę

Precyzyjne, kunsztowne wykonanie oraz komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Schody drewniane Sprawdź
Ekspozycja Sprawdź
Chciałbyś dowiedzieć się więcej o schodach?Oddzwonimy do Ciebie i powiemy jak wygląda proces zamawiania schodów, jak dobrać je do swoich wymagań i ile to kosztuje.

    Nasz katalog