Drzwi wewnętrzne przylgowe - Sob-Drew

Drzwi przylgowe

W firmie Sob-Drew zajmujemy się produkcją wyposażenia pasującego zarówno do wnętrz tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Tak uniwersalnym produktem są drzwi przylgowe, charakteryzujące się skrzydłem o specjalnym wcięciu zachodzącym na ościeżnicę, której obrys jest niewidoczny po zamknięciu. To świetnie wpisuje się w charakter pomieszczeń urządzonych w stylu klasycznym, skandynawskim lub rustykalnym, gdzie liczy się jak największe rozróżnienie płaszczyzn.

Drzwi przylgowe o wyjątkowym wyglądzie i bezkompromisowych parametrach

Zapewniamy jakość, precyzję wykonania i nietuzinkowe wzornictwo. Dzięki stolarskim umiejętnościom, wieloletniemu doświadczeniu w pracy z drewnem oraz odpowiednio wyposażonej pracowni, naszym klientom dostarczamy zawsze wyjątkowe drzwi przylgowe. Oznacza to, że jesteśmy w stanie zaprojektować skrzydło dopasowane do różnych stylów mieszkaniowych. Ich nowoczesny design, różnorodność kształtów i kolorów sprawiają, że łączą się z najmodniejszą estetyką.

Drzwi przylgowe ceni się nie tylko za estetyczny wygląd, ale również za izolacyjność termiczną i akustyczną. Dzięki temu mogą być stosowane wewnętrznie jako modele wejściowe do poszczególnych pomieszczeń, co jest najpopularniejszym rozwiązaniem. Przemyślana konstrukcja sprawia, że są skuteczne w zatrzymywaniu dźwięków i utrzymaniu prywatności, więc zainstalowanie ich w pokojach, łazienkach czy kuchniach nie powinno dziwić. Ponadto są wyjątkowo proste w montażu.

Drzwi przylgowe dopasowane do Twoich potrzeb i stylu pomieszczenia

Aby stworzyć spójny wygląd wnętrza, ważne jest dopasowanie kształtu i kolorystyki skrzydła do ogólnej koncepcji aranżacyjnej, w czym Ci pomożemy. Co więcej, produkowane przez nas drzwi przylgowe mogą zostać wyposażone w standardowy zamek magnetyczny, z blokadą lub zaprojektowane pod wkładkę patentową. Wybierz rozwiązanie dopasowane do Twoich preferencji i wyglądu wnętrza i daj nam znać — omówimy niezbędne szczegóły. Zachęcamy Cię też do odwiedzenia strony z wykonanymi przez nas realizacjami!

Drzwi przylgowe

Zobacz nasza ofertę

Precyzyjne, kunsztowne wykonanie oraz komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Schody drewniane Sprawdź
Ekspozycja Sprawdź
Chciałbyś dowiedzieć się więcej o schodach?Oddzwonimy do Ciebie i powiemy jak wygląda proces zamawiania schodów, jak dobrać je do swoich wymagań i ile to kosztuje.

    Nasz katalog