Drzwi wewnętrzne 80 cm z ościeżnicą - Sob-Drew

Drzwi wewnętrzne 80 cm z ościeżnicą

Liczenie wymiarów, sprawdzanie konstrukcji, kłopotliwy montaż. Oferta Sob-Drew pozwala zapomnieć o tych problemach. W naszym asortymencie znajdują się drzwi wewnętrzne o szerokości 80 cm z dopasowaną ościeżnicą. To niezawodny zestaw, dzięki któremu nie ma potrzeby zakupu poszczególnych elementów osobno. Stawiając na gotowy komplet, mają Państwo gwarancję, że skrzydło drzwiowe idealnie połączy się z ramą. W efekcie wystrój pomieszczenia będzie spójny i harmonijny.

Klientom oferujemy gotowe zestawy w różnych kombinacjach. Mamy drzwi wewnętrzne z ościeżnicą regulowaną, która umożliwia dostosowanie poziomu skrzydeł, co jest istotne w przypadku nieregularnych podłóg lub nierówności ścian. W efekcie możecie Państwo dostosować wybrany model do warunków panujących w domu lub mieszkaniu. Znacznie ułatwia to także montaż, zwłaszcza gdy okoliczności instalacyjne nie są idealne. Ponadto oba elementy jesteśmy w stanie pokryć dowolną farbą z palety RAL, co pozwala dostosować komplet do stylu wnętrza.

Ościeżnica musi mieć stabilną i wytrzymałą konstrukcję, która zadba o jej niezawodne funkcjonowanie. Dzięki możliwości regulacji można zoptymalizować dopasowanie drzwi do tego elementu, dzięki czemu unikną Państwo problemów z ich otwieraniem lub zamykaniem. Oczywiście poprzez zmiany temperatury wewnątrz mieszkania mogą się one nieznacznie rozszerzać lub kurczyć. Regulowana rama umożliwia dostosowanie skrzydła do tych zmian, co pozytywnie wpływa na trwałość i wygodę użytkowania.

Drzwi wewnętrzne z ościeżnicą — klucz do idealnego wnętrza

Jesteśmy zespołem, który wyróżnia się stolarskim umiejętnościom i wieloletnim doświadczeniem. Do dyspozycji mamy też nowocześnie wyposażoną pracownię. Pozwala to nam tworzyć zawsze wyjątkowe wewnętrzne drzwi z ościeżnicą – odpowiednio do indywidualnych wymagań naszych klientów, specyfiki przestrzeni użytkowej i preferowanego stylu wnętrza. Dzięki naszym produktom Państwa pomieszczenia nabiorą nowego życia. Oferujemy wiele modeli, a także możliwość indywidualnego doboru parametrów. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszymi realizacjami w ramach inspiracji!

Drzwi wewnętrzne 80 z ościeżnicą

Zobacz nasza ofertę

Precyzyjne, kunsztowne wykonanie oraz komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Schody drewniane Sprawdź
Ekspozycja Sprawdź
Chciałbyś dowiedzieć się więcej o schodach?Oddzwonimy do Ciebie i powiemy jak wygląda proces zamawiania schodów, jak dobrać je do swoich wymagań i ile to kosztuje.

    Nasz katalog