Schody drewniane na beton - Sob-Drew

Schody drewniane na beton

Marzysz o pięknym, trwałym i wysokiej jakości rozwiązaniu, które będzie w pełni funkcjonalne i dopasowane do Twojego wnętrza? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Schody drewniane na beton to idealne połączenie solidności i wysokiej estetyki. Doskonale odnajdują się niemalże w każdym domu, mieszkaniu lub innym budynku, gdzie służą wszystkim domownikom wygodą i bezpieczeństwem.

Schody na beton – solidne konstrukcje drewniane

Schody betonowe obkładane zostają drewnem. Jest to drewno drzew europejskich, takich jak jesion czy dąb oraz drzew egzotycznych. Dokładny rodzaj drzewa dopasowuje się do aranżacji. Ogromnym atutem oferowanego przez nas rozwiązania jest możliwość użytkowania podczas prac budowlanych. Istnieją dwa warianty obłożenia schodów na beton:
• klasyczne – zawierają kapinos (nosek), który stanowi wysunięcie stopnia względem podstopnia.
• dywanowe – minimalistyczne rozwiązania swoją nazwę zawdzięczają charakterystycznej konstrukcji stopni i podstopni, które tworzą efekt rozwiniętego dywanu.

Niezależnie od wybranego wariantu, nasze schody drewniane na beton są trwałe, estetyczne i praktyczne, a także bezpieczne i komfortowe w użytku – jest to inwestycja na długie lata.

Schody drewniane na beton – dlaczego my?

Wszystkie projekty, które wychodzą spod naszych rąk wyróżnia trwałość i estetyka. Nasza kadra posiada doskonałe umiejętności stolarskie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom rozwiązania na miarę ich potrzeb. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie począwszy od etapu projektowania, przez dobór materiałów i skończywszy na wykonaniu drewnianych schodów na beton. Stosujemy innowacyjne rozwiązania, które sprawiają, że nasze drewniane konstrukcje idealnie komponują się z pozostałą aranżacją pomieszczenia. Posiadamy szeroką gamę dodatków i balustrad wykonanych ze zróżnicowanych materiałów, takich jak drewno, szkło czy stal, co pozwala na uzyskanie jedynego w swoim rodzaju efektu. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszej oferty.

solidna konstrukcja

możliwość użytkowania podczas prac budowlanych

ognioodporność

Schody drewniane na beton

Procedura wykonywania drewnianych schodów.

01. Dokonanie pomiarów klatki schodowej.

02. Uzgodnienie wszelkich wymagań oraz wytycznych potrzebnych do realizacji projektu schodów drewnianych.

03. Przygotowanie profesjonalnego projektu wraz z wizualizacją 3D, przedstawiającą wygląd faktycznej konstrukcji (schody samonośne / wiszące).

04. Podjęcie działań produkcyjnych, mających na celu zrealiowanie założonych wytycznych pozwalających na urealistycznienie faktycznego produktu, jakim są schody drewniane.

solidna konstrukcja

możliwość dowolnego kształtowania

lekkość konstrukcji

Zobacz nasza ofertę

Precyzyjne, kunsztowne wykonanie oraz komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Drzwi wewnętrzne Sprawdź
Ekspozycje Sprawdź
Chciałbyś dowiedzieć się więcej o schodach?Oddzwonimy do Ciebie i powiemy jak wygląda proces zamawiania schodów, jak dobrać je do swoich wymagań i ile to kosztuje.

    Nasz katalog