Schody dywanowe na beton - wewnętrzne - Sob-Drew

Schody dywanowe na beton, drewniane

Jest to nowoczesna konstrukcja układana na żelbet, która z roku na rok rośnie na popularności. Drewniane schody dywanowe na beton to bardzo solidne i bezpieczne rozwiązanie, które z powodzeniem stosowane jest zarówno w domach i mieszkaniach, jak i w budynkach użyteczności publicznej. Na beton, kładzie się schody drewniane, które pokrywają go niczym dywan. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych takimi konstrukcjami do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferowane przez nas schody dywanowe na beton wyróżnia charakterystyczna konstrukcja stopni i podstopni, która sprawia wrażenie dywanu. Nie posiadają policzków ani innych widocznych elementów nośnych – są bardzo minimalistyczne. Schody dywanowe drewniane obkłada się drewnem drzew zarówno europejskich (np. dąb, jesion), jak i egzotycznych. Dokładny gatunek drzewa dobiera się do wiodących elementów wyposażenia wnętrz oraz indywidualnych preferencji domowników. Nasze konstrukcje doskonale odnajdują się we wnętrzach utrzymanych w bardzo nowoczesnym oraz w klasycznym stylu. W tym przypadku beton widoczny jest jedynie z boku, co znacznie ociepla wnętrze. Mogą znajdować się zarówno na klatce schodowej, jak i w części dużego salonu. Ponadto w odróżnieniu od betonu pokrytego wykładziną są one bardzo łatwe w utrzymaniu czystości.

Schody dywanowe drewniane

Ich wykonanie wymaga doświadczenia oraz dużych umiejętności stolarskich. Na szczęście nasz zespół specjalizuje się w pracy nad tego typu realizacjami. Nasi wykwalifikowani pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z drewnem oraz wysoko rozwinięte umiejętności stolarskie. W rezultacie tworzymy projekty dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Ponadto oferujemy szeroki wybór dodatków i balustrad wykonanych z różnego rodzaju materiałów, które mogą stanowić dodatkową ozdobę konstrukcji. Prostota formy i wysoka estetyka, a także duża wytrzymałość oraz solidność sprawiają, że oferowane przez nas schody dywanowe drewniane to bardzo popularne rozwiązanie wśród naszych Klientów. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu.

solidna konstrukcja

możliwość użytkowania podczas prac budowlanych

ognioodporność

Procedura wykonywania drewnianych schodów.

01. Dokonanie pomiarów klatki schodowej.

02. Uzgodnienie wszelkich wymagań oraz wytycznych potrzebnych do realizacji projektu schodów drewnianych.

03. Przygotowanie profesjonalnego projektu wraz z wizualizacją 3D, przedstawiającą wygląd faktycznej konstrukcji (schody samonośne / wiszące).

04. Podjęcie działań produkcyjnych, mających na celu zrealiowanie założonych wytycznych pozwalających na urealistycznienie faktycznego produktu, jakim są schody drewniane.

solidna konstrukcja

możliwość dowolnego kształtowania

lekkość konstrukcji

Zobacz nasza ofertę

Precyzyjne, kunsztowne wykonanie oraz komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Drzwi wewnętrzne Sprawdź
Ekspozycje Sprawdź
Chciałbyś dowiedzieć się więcej o schodach?Oddzwonimy do Ciebie i powiemy jak wygląda proces zamawiania schodów, jak dobrać je do swoich wymagań i ile to kosztuje.

    Nasz katalog