Schody samonośne: drewniane, zabiegowe - Sob-Drew

Schody samonośne: drewniane, zabiegowe

Domowe pomieszczenia muszą być praktyczne i estetyczne. Połączenie obu tych czynników może być trudne, zwłaszcza jeśli jesteś właścicielem niewielkiej powierzchni użytkowej, którą chcesz zagospodarować. W takiej sytuacji warto zdecydować się na zabiegowe schody samonośne, które nie zawsze wymagają instalacji elementów wspierających — belek podpierających czy wsporników. W ich przypadku każdy stopień jest podporą dla następnego. Oznacza to możliwość uzyskania wizualnie lekkiej, ale stabilnej konstrukcji, która nie ogranicza przestrzeni, a jedynie ciekawie ją ozdabia.

Sob Drew – projekt dopasowany do Twojego pomieszczenia

Dzięki naszemu doświadczeniu i nabytym umiejętnościom jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane projekty. Schody samonośne zabiegowe możemy wykonać w wielu różnych kształtach i z różnorodnych materiałów. Do najpopularniejszych z nich zaliczamy m.in. drewno świetnie łączące się z balustradą czy innymi dodatkami, które też mamy w swojej ofercie. Wspólnie stworzymy taki projekt, który najlepiej wpasuje się w architekturę oraz motyw Twojego domowego wnętrza.

Projektując schody drewniane samonośne, bazujemy na starannie wyselekcjonowanych i najlepszych gatunkowo naturalnych materiałach. W swojej pracy jesteśmy precyzyjni i zawsze bierzemy pod uwagę każdy detal. Warto skorzystać z naszych usług, tym bardziej że w wielu przypadkach montaż drewnianych schodów samonośnych nie jest czasochłonny, co przełoży się na niższe koszty. Dzięki temu z naszą pomocą będziesz mógł stworzyć sobie efektowną konstrukcję, która nie przekroczy Twojego budżetu.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Cały proces zaczniemy od dokładnego pomiaru, wstępnego projektu, wyceny i montażu. Z naszej strony gwarantujemy, że terminowo uzyskasz konstrukcję, którą docenisz za swoją elegancję, jakość wykonania i dopasowanie do aranżacji oraz wielkości wybranego pomieszczenia. Jeśli jesteś zainteresowany, to zapraszamy Cię do skontaktowania się z naszym zespołem — omówimy niezbędne szczegóły.

solidna konstrukcja

możliwość użytkowania podczas prac budowlanych

ognioodporność

Procedura wykonywania drewnianych schodów.

01. Dokonanie pomiarów klatki schodowej.

02. Uzgodnienie wszelkich wymagań oraz wytycznych potrzebnych do realizacji projektu schodów drewnianych.

03. Przygotowanie profesjonalnego projektu wraz z wizualizacją 3D, przedstawiającą wygląd faktycznej konstrukcji (schody samonośne / wiszące).

04. Podjęcie działań produkcyjnych, mających na celu zrealiowanie założonych wytycznych pozwalających na urealistycznienie faktycznego produktu, jakim są schody drewniane.

solidna konstrukcja

możliwość dowolnego kształtowania

lekkość konstrukcji

Zobacz nasza ofertę

Precyzyjne, kunsztowne wykonanie oraz komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Drzwi wewnętrzne Sprawdź
Ekspozycje Sprawdź
Chciałbyś dowiedzieć się więcej o schodach?Oddzwonimy do Ciebie i powiemy jak wygląda proces zamawiania schodów, jak dobrać je do swoich wymagań i ile to kosztuje.

    Nasz katalog