Schody kręte, spiralne - wykonane z drewna - Sob-Drew

Schody spiralne, kręte (drewniane)

Jesteśmy doświadczonymi i wykwalifikowanymi specjalistami, którzy od wielu lat szlifowali swoje umiejętności. Dlatego Klientom ceniącym sobie jak największą estetykę i efektowny wygląd polecamy schody spiralne, które dzięki swojej krętej konstrukcji stanowią oryginalny element domowego wnętrza. Co ciekawe, ten typ konfiguracji największą popularnością cieszy się w dość mocno ograniczonych przestrzeniach, ponieważ nie przytłacza swoją budową, a wprowadza do nich nowoczesny charakter.

Schody kręte z drewna — komponent, na który warto postawić

Tak jak w każdej innej konfiguracji, schody spiralne też mogą być wykonane z różnych materiałów. Wybór konkretnego komponentu uzależniony jest od stylu i charakteru wnętrza, jednak uniwersalnym rozwiązaniem jest drewno, którego naturalna elegancja, ciepło i urok świetnie łączą się z zarówno nowoczesnymi, jak i klasycznymi pomieszczeniami. Ponadto ten naturalny materiał łatwo się przetwarza i formuje, co w przypadku drewnianych konstrukcji krętych umożliwia prostsze i szybsze uzyskanie pożądanego kształtu i wzoru. Z tych powodów jest to komponent najbardziej przez nas polecany, tym bardziej że dysponujemy jedynie wyselekcjonowanymi gatunkami, które bazowo mają różny odcień oraz fakturę.

Należy też wspomnieć o różnych formach konstrukcji, które jesteśmy w stanie wykonać. Dzięki temu schody spiralne drewniane mogą mieć węższe lub bardziej ekstrawaganckie kształty, co uzależnione jest od wymagań architektonicznych i indywidualnych upodobań. Dopasowując formę krętej konfiguracji, pod uwagę weźmiemy zarówno aspekty wizualne, jak i techniczne. Wszystko po to, by uzyskać harmonijny i bezpieczny efekt drewnianej konstrukcji, która na stałe zagości w Twoim domowym wnętrzu.

Postaw na fachowców z firmy Sob-Drew

Z racji niestandardowego, spiralnego kształtu, drewniane schody kręte muszą być zamontowane w sposób precyzyjny. Zajmujemy się ich produkcją, dlatego z oczywistych powodów od podszewki znamy nasze własne wyroby i wiemy, jak poprawnie się z nimi obchodzić. Jeśli jesteś zainteresowany, to skontaktuj się z nami. Zapewniamy bezpłatny pomiar i profesjonalne doradztwo, wszystko przy sympatycznej atmosferze. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

solidna konstrukcja

możliwość użytkowania podczas prac budowlanych

ognioodporność

Schody spiralne

Procedura wykonywania drewnianych schodów.

01. Dokonanie pomiarów klatki schodowej.

02. Uzgodnienie wszelkich wymagań oraz wytycznych potrzebnych do realizacji projektu schodów drewnianych.

03. Przygotowanie profesjonalnego projektu wraz z wizualizacją 3D, przedstawiającą wygląd faktycznej konstrukcji (schody samonośne / wiszące).

04. Podjęcie działań produkcyjnych, mających na celu zrealiowanie założonych wytycznych pozwalających na urealistycznienie faktycznego produktu, jakim są schody drewniane.

solidna konstrukcja

możliwość dowolnego kształtowania

lekkość konstrukcji

Zobacz nasza ofertę

Precyzyjne, kunsztowne wykonanie oraz komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Drzwi wewnętrzne Sprawdź
Ekspozycje Sprawdź
Chciałbyś dowiedzieć się więcej o schodach?Oddzwonimy do Ciebie i powiemy jak wygląda proces zamawiania schodów, jak dobrać je do swoich wymagań i ile to kosztuje.

    Nasz katalog