Schody dwubiegowe z podestem - Sob-Drew

Schody z podestem

Funkcjonalność, bezpieczeństwo i estetyka. Wszystko to łączą w sobie nowoczesne schody z podestem, które są zarówno praktycznym elementem łączącym biegi stopni, jak i oryginalną ozdobą wnętrza. Jesteśmy w stanie zaprojektować je tak, by pasowały do stylu danej przestrzeni — niezależnie od tego, czy jest utrzymana w duchu nowoczesnym, czy klasycznym. Dopasujemy je też do wielkości pomieszczenia, jednak zalecamy, by w mniejszych wnętrzach zdecydować się na opcję z zabiegiem, gdyż dzięki temu cała konstrukcja zajmie o wiele mniej miejsca.

Schody z podestem zaprojektujemy zgodnie z Twoimi pomysłami. Konstrukcje wykonujemy z metalu oraz betonu, które świetnie pasują do nowoczesnych wnętrz. Do pomieszczeń klasycznych polecamy wybrać stopnie z drewna, które skonstruujemy z najpopularniejszych gatunków europejskich lub egzotycznych, różniących się m.in. barwą oraz fakturą. Zapewnia to ciekawy efekt, który warto wykorzystać przede wszystkim w salonie. Wybór należy oczywiście do Ciebie — daj nam znać, a dostosujemy projekt do Twoich wymagań!

solidna konstrukcja

możliwość użytkowania podczas prac budowlanych

ognioodporność

Schody dwubiegowe z podestem

Procedura wykonywania drewnianych schodów.

01. Dokonanie pomiarów klatki schodowej.

02. Uzgodnienie wszelkich wymagań oraz wytycznych potrzebnych do realizacji projektu schodów drewnianych.

03. Przygotowanie profesjonalnego projektu wraz z wizualizacją 3D, przedstawiającą wygląd faktycznej konstrukcji (schody samonośne / wiszące).

04. Podjęcie działań produkcyjnych, mających na celu zrealiowanie założonych wytycznych pozwalających na urealistycznienie faktycznego produktu, jakim są schody drewniane.

solidna konstrukcja

możliwość dowolnego kształtowania

lekkość konstrukcji

Zobacz nasza ofertę

Precyzyjne, kunsztowne wykonanie oraz komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Drzwi wewnętrzne Sprawdź
Ekspozycje Sprawdź
Chciałbyś dowiedzieć się więcej o schodach?Oddzwonimy do Ciebie i powiemy jak wygląda proces zamawiania schodów, jak dobrać je do swoich wymagań i ile to kosztuje.

    Nasz katalog