Współpraca - otwórz własny salon ze schodami i drzwiami - Sob-Drew

Współpraca

Zachęcamy do współpracy osoby, które chciałyby spełnić marzenie o własnej, dobrze prosperującej firmie lub myślą o rozwoju już prowadzonej działalności. Wielopokoleniowa tradycja, której początki sięgają wczesnych lat 50-tych oraz nabyte doświadczenie pozwoliło nam opracować oryginalny model franczyzowy, którym chcemy się podzielić właśnie z Tobą.

Firma „Sob-Drew” - dobry pomysł na sprawdzony biznes

Pomożemy Tobie uruchomić własny salon ze schodami i drzwiami, gdzie będą eksponowane produkty najwyższej klasy. Właścicielem każdego z nich jest indywidualny przedsiębiorca, który posiada wyłączność na prowadzenie obiektu w danym mieście oraz ma pierwszeństwo przy poszerzaniu swojego obszaru działań.

Dzięki wiedzy nabytej na przestrzeni wielu lat oraz tysiącom wykonanych projektów, staliśmy się wiodącym producentem schodów i drzwi marki premium. Wyznajemy zasadę bezkompromisowości w stosunku do jakości. Produkcja oraz montaż schodów i drzwi z drewna to nasza pasja.

Zainteresowany naszą franczyzą?

Daj się poznać i uzupełnij krótką ankietę.

Ankieta

Naszym priorytetem jest, abyś szybko i skutecznie wystartował ze swoim własnym biznesem

Z nami zrobisz to w kilku prostych krokach:

W pierwszej kolejności chcielibyśmy Cię poznać. Z niecierpliwością czekamy na Twój pierwszy krok - uzupełnij krótką ankietę. Decydując się na współpracę, pomożemy Ci znaleźć odpowiedni lokal i dokonać wszelkich formalności związanych z wynajmem. Zadbamy również o niezbędne ekspozycje do Twojego nowego salonu.
Następnie, pod czujnym okiem naszych najlepszych pracowników, nauczymy Cię wszystkiego z zakresu montażu schodów i drzwi, obróbki drewna oraz niezbędnych zagadnień z dziedziny stolarstwa. Pokażemy Ci jak działać przy standardowych oraz niecodziennych projektach.
Zobaczysz również jak pracujemy z klientem. Razem z naszym handlowcem udasz się na pomiary, poznasz sposób w jaki umawiamy spotkania, rozmawiamy z potencjalnym zleceniodawcą. Zdobędziesz wiedzę z zakresu sprzedaży i marketingu. Pokażemy Ci jak przygotowywać oferty oraz jak spisywać umowę - sama przyjemność!
Własny biznes pod marką „Sob-Drew". Tak, to już ten etap! W tym momencie posiadasz wszelką niezbędną wiedzę potrzebną do prowadzenia swojego salonu ze schodami i drzwiami. Przez cały okres współpracy udzielamy Ci niezbędnego wsparcia, w każdej sytuacji możesz na nas liczyć.

Współpraca się opłaca

Chcemy abyś szybko i skutecznie wystartował ze swoim własnym biznesem, dlatego zapewniamy Ci:

 • wyposażenie salonu w schody i drzwi
 • wyłączność do pracy na danym terenie
 • szkolenie z montażu schodów i drzwi oraz technik handlowych
 • stałe wsparcie w zakresie marketingu i sprzedaży
 • jasne i przejrzyste zasady współpracy
 • nieograniczone wsparcie merytoryczne

Wierzymy w Ciebie

Dasz sobie radę, wystarczy jeśli:

 • jesteś nastawiony na osiągnięcie sukcesu
 • potrafisz kreatywnie i nieszablonowo myśleć
 • lubisz „majsterkować" - czujesz się w tym dobry
 • posiadasz „żyłkę” handlowca
 • masz prawo jazdy kat. B
 • masz zdolności manualne

Chciałbyś wiedzieć jak zacząć z nami współpracę? Uzupełnij krótką ankietę

Ankieta

Co nas wyróżnia

60 lat

doświadczenia i tradycji

Firma Sob-Drew jest wielopokoleniowym przedsiębiorstwem, nasza długa i bogata historia rozpoczęła się w 1954 roku.

5 lat

gwarancji jakości

Na każdy nasz produkt udzielamy 5 letniej gwarancji w formie pisemnej, oraz zapewniamy nieograniczone czasowo wsparcie posprzedażowe.

3000+

zrealizowanych projektów

Wybierając wyroby marki Sob-Drew zyskujecie Państwo nie tylko dopracowany w najmniejszym szczególe produkt ale również komfort i bezpieczeństwo na wiele dekad.

Zobacz nasza ofertę

Precyzyjne, kunsztowne wykonanie oraz komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Drzwi wewnętrzne Sprawdź
Schody drewniane Sprawdź
Chciałbyś dowiedzieć się więcej o schodach?Oddzwonimy do Ciebie i powiemy jak wygląda proces zamawiania schodów, jak dobrać je do swoich wymagań i ile to kosztuje.

  Nasz katalog