Schody zabiegowe: drewniane, metalowe, na beton - Sob-Drew

Schody zabiegowe: drewniane, metalowe, na beton

Od początku istnienia „Sob-Drew” proponujemy naszym Klientom wysokiej jakości elementy do wystroju domów i mieszkań. Nieustannie się rozwijamy, dlatego jesteśmy w stanie wykonać nowoczesne schody zabiegowe — drewniane, metalowe lub na beton wraz z zachowaniem odpowiednich wymiarów. Wszystko po to, by sprostać indywidualnym preferencjom domowników, a także warunkom architektonicznym danego domostwa. Te mogą być różne, dlatego pragniemy szczegółowo opisać Ci poszczególne warianty projektowanych przez nas stopni, co ułatwi Ci ich wybór.

Schody zabiegowe drewniane

Świetnie wyglądają we wnętrzach urządzonych w stylu klasycznym. Schody zabiegowe drewniane to ponadczasowy wybór, gdyż naturalny materiał nadaje nieprzesadnej elegancji pomieszczeniom w dowolnym wymiarze. To wytrzymała konstrukcja, której piękno oddają europejskie oraz egzotyczne gatunki drewna o wielu kolorach, wzorach i stopniu usłojenia. Weź to pod uwagę, decydując się na nowoczesne, drewniane schody zabiegowe, a my zaprojektujemy je w dogodnych wymiarach.

Schody zabiegowe metalowe

Szukasz nowoczesnego i trwałego rozwiązania? Schody zabiegowe metalowe są wyjątkowo wytrzymałe i łatwe w pielęgnacji, co pozwala efektywnie wykorzystać przestrzeń w różnych warunkach domowych. Ponadto charakteryzuje je minimalistyczny design, który doskonale wpisuje się w styl współczesnych wnętrz.

W razie potrzeby, konstrukcje zabiegowe metalowe wyposażymy w solidne poręcze. To sprawi, że sprawdzą się one w pomieszczeniach, gdzie największe znaczenie ma bezpieczeństwo. Oferujemy różne nowoczesne wykończenia, aby dopasować konstrukcje do Twojego projektu i wymiarów przestrzeni.

solidna konstrukcja

możliwość użytkowania podczas prac budowlanych

ognioodporność

Schody zabiegowe

Procedura wykonywania drewnianych schodów.

01. Dokonanie pomiarów klatki schodowej.

02. Uzgodnienie wszelkich wymagań oraz wytycznych potrzebnych do realizacji projektu schodów drewnianych.

03. Przygotowanie profesjonalnego projektu wraz z wizualizacją 3D, przedstawiającą wygląd faktycznej konstrukcji (schody samonośne / wiszące).

04. Podjęcie działań produkcyjnych, mających na celu zrealiowanie założonych wytycznych pozwalających na urealistycznienie faktycznego produktu, jakim są schody drewniane.

Schody zabiegowe na beton

Zalecane są wtedy, kiedy jesteś na etapie realizowania nowej inwestycji. Schody zabiegowe na beton wyróżniają się tym, że można je stawiać już w momencie wznoszenia domu. Co więcej, popularne jest też ich zabetonowanie wraz ze stropem, co ułatwia pracę specjalistom budowlanym, a właścicielom pomaga wykreować wygląd przyszłego wnętrza.

Podobnie jak wersje metalowe, konstrukcje zabiegowe na beton również są trwałe i solidne, dlatego sprawdzają się w przestrzeniach wewnętrznych oraz zewnętrznych, narażonych na surowe warunki atmosferyczne. Tego rodzaju stopnie, można wykańczać nie tylko praktycznymi poręczami, ale też warstwą dekoracyjnych kamieni, gładkich kafelków lub drewnianą „obudową”. Dzięki tak licznym wariantom z łatwością urządzisz swoje pomieszczenie. Surowy wygląd konstrukcji na beton najlepiej odnajduje się w nowoczesnych wnętrzach loftowych.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz spiralne konstrukcje metalowe, drewniane czy na beton, konkretny model zawsze zaprojektujemy z dbałością o szczegóły. Zapewniamy trwałość i estetykę, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się stopniami przez lata — wszystko to sprawia, że warto wybrać nowoczesne schody zabiegowe. Wymiary dopasujemy idealnie do warunków Twojej przestrzeni — dzięki ścisłej konsultacji przedstawimy Ci planowany wygląd konstrukcji. Wybierz interesujący Cię wariant, a my wykonamy dla Ciebie kompleksowy projekt stopni drewnianych, metalowych bądź na beton!

solidna konstrukcja

możliwość dowolnego kształtowania

lekkość konstrukcji

Zobacz nasza ofertę

Precyzyjne, kunsztowne wykonanie oraz komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Drzwi wewnętrzne Sprawdź
Ekspozycje Sprawdź
Chciałbyś dowiedzieć się więcej o schodach?Oddzwonimy do Ciebie i powiemy jak wygląda proces zamawiania schodów, jak dobrać je do swoich wymagań i ile to kosztuje.

    Nasz katalog