Drzwi wewnętrzne z ościeżnicą - Sob-Drew

Drzwi wewnętrzne z ościeżnicą

Dobranie odpowiednich drzwi do progu to istotna decyzja, ponieważ ten element aranżacji wnętrz zostanie z Tobą na lata. W naszej ofercie znajdują się tanie drewniane drzwi wewnętrzne z ościeżnicą regulowaną – komplet z trzema zawiasami. Obojętnie czy należysz do fanów klasycznych czy nowoczesnych rozwiązań, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Drzwi z ościeżnicą przylgowe i bezprzylgowe

Aby mechanizm otwierania i zamykania funkcjonował poprawnie, musi mieć solidną futrynę. Właśnie dlatego montuje się ościeżnicę. Część osób nie przykłada do niej dużej wagi i decyduje się na cokolwiek, aby mieć montaż jak najszybciej za sobą. Trzeba jednak pamiętać, że futryna ma nie tylko walory praktyczne, ale i wizualne.

Każde drzwi wewnętrzne mają w komplecie ramę, na której mogą się wesprzeć, czyli właśnie ościeżnicę. Odpowiada ona za mocowanie zawiasów do bazy, dzięki czemu skrzydło trzyma się stabilnie w murze.

Drzwi wewnętrzne z ościeżnicą – rodzaje

Omówmy teraz same futryny. W branży powszechnie wyróżnia się trzy rodzaje ościeżnic:

  • Stała – będzie pasować do ścian o standardowej grubości od 6 do 10 cm. Jak sugeruje nazwa, ma stałą szerokość, co sprawdzi się tylko w przypadku idealnie równych murów. To najbardziej ekonomiczne i uniwersalne rozwiązanie – trwałe, a przy tym tanie.
  • Ukryta – to taka, w której wszystkie elementy pozostają schowane. Ze względu na specyficzną budowę umożliwia otwarcie skrzydła pod kątem 180°. Dodatkową zaletą niewidocznej ościeżnicy jest zwiększona grubość drewnianej płyty, która lepiej tłumi wszelkie odgłosy.
  • Regulowana – pozwala zamontować skrzydła na ścianach o różnych grubościach (minimalny próg to 7,5 cm). Futryny tego typu są mniej problematyczne w montażu niż wersje stałe, gdyż dopasowują się do nierównych powierzchni.

Drzwi wewnętrzne drewniane z ościeżnicą

Co nas wyróżnia? Tworzymy drewniane drzwi ze skrzydłem o zwiększonej grubości, osiągającej aż 45 mm. Tak przygotowane drewno się nie wypaczy. Wyroby naszej produkcji cechuje precyzyjne wykonanie. Dbamy o każdy szczegół, dlatego po nałożeniu impregnatu i malowaniu zachowują odporność.

Zależnie od wskazanego przez Ciebie modelu, możemy ozdobić go szkłem ornamentowym bądź matowym. Taki komplet wygląda estetycznie, więc doskonale sprawdzi się w salonie.

Jeśli w Twoim domu występuje duży stopień zacienienia lub pomieszczenia są niewielkie, możesz postawić na częściowe przeszklenie. Szyba mleczna nada się przede wszystkim do wariantów łazienkowych lub sypialni, pomieszczeń, w których dba się o prywatność.

Drzwi wewnętrzne z ościeżnicą regulowaną – komplet

Jeśli rozmyślasz nad właściwym wykończeniem progów, możesz śmiało przejrzeć tę kategorię. W naszym katalogu znajdziesz głównie modele wewnętrzne w pakiecie z ościeżnicą regulowaną. Komplet drzwi plus ościeżnica zapewnia opcję łatwego i szybkiego montażu.

Jako przedstawicielom firmy sprzedającej stolarkę drzwiową, zależy nam na Twojej satysfakcji z produktu. Z tego powodu tworzymy tanie fabrykaty z wysokiej jakości drewna Dostatecznie grube drewno zapewnia izolację akustyczną, co przekłada się na prywatność i poczucie bezpieczeństwa. Niezależnie, czy pokusisz się tylko o jedne drzwi wewnętrzne, czy chcesz wyposażyć całe mieszkanie, dobierzemy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Drzwi wewnętrzne z ościeżnicą

Zobacz nasza ofertę

Precyzyjne, kunsztowne wykonanie oraz komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Schody drewniane Sprawdź
Ekspozycja Sprawdź
Chciałbyś dowiedzieć się więcej o schodach?Oddzwonimy do Ciebie i powiemy jak wygląda proces zamawiania schodów, jak dobrać je do swoich wymagań i ile to kosztuje.

    Nasz katalog